W dniu 16 maja 2019 r. w klasie 2 a rozpoczął się cykl zajęć prowadzonych przez studentów Akademii Wychowania Fizycznego w ramach projektu związanego z organizacją imprez rekreacyjnych dla uczniów klas 1-3. Studenci przygotowali dla uczniów bardzo atrakcyjne gry i zabawy z chustą animacyjną, piłkami oraz Hula-hoop.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 05 21 studenci2019 05 21 studenci12019 05 21 studenci2

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Choć bardzo cenimy ten moment, gdy przychodzicie do nas z kwiatkiem by podziękować za naszą pracę, chcielibyśmy, by w tym roku wzorem kilku wcześniejszych lat Wasz miły gest przybrał inną formę. Chcielibyśmy przy Waszej pomocy wesprzeć Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Co możecie zrobić? Wystarczy nie kupować kwiatów na zakończenie roku szkolnego, a pieniądze, które planowaliście wydać na ten cel wrzucić do puszek (kwesta odbędzie się 19 czerwca, czyli przy okazji uroczystości kończących rok szkolny). Jeśli pragniecie okazać nam wdzięczność, możecie to zrobić wręczając symboliczne laurki z podziękowaniem – można je pobrać tutaj:

- podziękowanie indywidualne

- podziękowanie grupowe

Kwiaty więdną, a świadomość że zebrane dzięki Wam pieniądze pomogą potrzebującym na zawsze zostanie w naszej pamięci i będzie najwspanialszym “dziękuję”.
Koordynatorka akcji - Katarzyna Robaczewska
2019 05 20 1 zamiast kwiatka

W dniu 16 maja 2019 r. uczniowie klasy 2a wzięli udział w warsztatach ceramicznych , które poprowadziła Pani Berenika. Były to wspaniałe zajęcia dające możliwość artystycznego rozwoju poprzez ceramikę. Zabawa z gliną to aktywny odpoczynek, czas na twórcze myślenie oraz nowe umiejętności.
Dzieci w czasie zajęć przygotowały piękne podarunki dla swoich rodziców.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 05 16 ceramika 12019 05 16 ceramika 2

Z przyjemnością informuję, że uczeń klasy 8B Maciej Kulik zdobył tytuł

FINALISTY IX DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU MAŁEGO PROGRAMISTY.

Maciek stworzył w języku C# w środowisku Visual Studio (2019) program EndRPG - grę 2D w stylu RPG.

Gratulujemy sukcesu!

Katarzyna Robaczewska